ادمین همتی کیست؟

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

 

🔹در پی اعتراض گسترده رسانه ای، عبدالناصر همتی توییت توهین آمیز خود علیه سعید جلیلی و کشاورزان را حذف کرد و آن را به “ادمین” (مدیر) نسبت داد!
♦️توییتر همتی دیروز، تصویر دیدار آقای جلیلی با روستائیان و کشاورزان را کنار نقاشی مائو (رهبر چین) گذاشت و نوشت “وقتی گفتم مدل مطلوب این دوستان کره شمالی است، برخی باورشان نشد؛ نگران ایرانم”(!)
🔹اولا ادبیات توییت نشان می دهد که گوینده آن، شخص آقای همتی است و نه “ادمین عزیز”! و همتی سعی کرده از زشتی توییت خود بکاهد.
♦️ثانیا حتی اگر بپذیریم “ادمین عزیز” مرتکب چنین توهینی شده، باز هم مسئولیت هتاکی به نامزد دیگر و کشاورزان و روستائیان با خود همتی است. با این تفاوت که نشان می دهد نامزد پا در هوا، حتی کفایت اداره توییتر خود را هم ندارد؛ چه رسد به هدایت دولت . https://b2n.ir/h06892
🔹همچنین، این اقدام مغرضانه نشان می دهد چه کسانی با کدام نگرش مخرب در ستاد او رخنه کرده اند؟ کسانی که نه اخلاق سیاسی سرشان می شود و نه حمایت از تولید در حوزه های راهبردی.
♦️رونق کشاورزی، پیشران مهم اقتصادی – و شرط تامین امنیت غذایی- است. این بخش می توانست فرصت رشد باشد، اما در اثر سوء مدیریت دولت که همتی از اضلاع مهم آن است، همانند دیگر پیشران ها (مسکن و خودرو سازی) تبدیل به تهدید شد. هم اکنون مجددا وارد کننده گندم شده ایم.
🔹براستی کدام حلقه سیاسی، همتی و ستاد او را مدیریت (Administration) می کنند که تا اینجای کار توانسته اند از مدیر اقتصادی ناموفق دولت، گلادیاتوری با رفتار های رادیکال بسازند؟ خاتمی؟ بهزاد نبوی؟ یا تندروهای مشارکت و کارگزاران که شرط حمایت از او را رفتار های بی منطق و انتحاری قرار داده اند؟

jfrn.ir جبهه فرهنگی راویان نور

فعلا کسی دوسش نداشته ?

دیدگاهتان را بنویسید