♨️نمک فرصت‌طلبان به زخم خوزستان/ حجاریان

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

: اگر دولت متمایل به اصلاح‌طلبان از صندوق خارج نشود، مردم در شهرهای مرزی مسلح می‌شوند!

🔸لیدر جبهه اصلاحات به جای عذرخواهی از ۸ سال مدیریت اشرافی دولت مورد حمایت این جریان، در بیانیه‌ای آتش بیار معرکه شده است! خاتمی از موضع بالا نوشته است که انتقاد و اعتراض مسالمت‌آمیز حق مسلم شهروندان و مردم است. او ادامه داده است که باید جلوی برخوردهای خشونت‌آمیز گرفته شود و از گلوله استفاده نشود!

🔸خاتمی پس از پیروزی در انتخابات سال ۷۶ در حالی سفرش را به خاطر دیسک کمر به خوزستان لغو کرده بود که به مردم این استان وعده داد تا مساله آب را حل میکند؛ وی در پیامی گفته بود: برای من دردآور است که خوزستان در کنار پرآب‌ترین رودخانه‌های کشور و در کنار خلیج فارس هنوز از بی‌آبی و آب ناسالم رنج میبرد. من در اینجا به شما مردم عزیز قول میدهم که به یاری خداوند در طی یک سال آینده، آب آشامیدنی از گتوند به اهواز منتقل خواهد شد.

🔸بعد از آن وعده پوچ؛ مساله خوزستان در دولت اصلاحات فراموش شد؛ در آن روزها اصلاح طلبان به جای پرداختن به وضعیت معیشتی مردم مشغول دعواهای سیاسی و اقدامات ساختارشکنانه چون جمع‌آوری امضاء برای رفراندوم قانون اساسی شدند. جالب آنکه خاتمی دوباره در آستانه انتخابات سال ۱۳۸۰ یاد مردم خوزستان افتاده و در سفر به این استان بار دیگر وعده‌های قبلی را تکرار کرد!

🔸خاتمی پس از پیروزی در آن انتخابات بار دیگر خلف وعده کرده و پاسخ به مطالبات مردم را فراموش کرد. اصلاح طلبان پس از پیروزی مجدد به جای تلاش برای عمران کشور در مجلس تحصن کرده و نظام را به جنگ علنی فراخواندند. مدتی بعد در انتخابات سال ۸۴ مردم پاسخ این بی‌محلی و کم‌کاری‌ها را به اصلاح‌طلبان دادند.

🔸وضعیت بحرانی اصلاح‌طلبان و بی‌رغبتی جامعه از آن‌ها به‌گونه‌ای است که یکی از ژنرال‌های جنگ خیابانی این گروه اعتراف کرده است که مردم از دست ما به ستوه آمده‌اند. محسن آرمین اخیرا گفته است که گفتمان اصلاح‌طلبی دیگر راه‌گشای مردم نیست و در رفع موانع و مشکلات مردم قدمی برنداشته است.

🔸در تمامی مدتی که غربی‌ها پای خودشان را روی گردن مردم ایران گذاشته بودند؛ لیدر اصلاح‌طلبان حتی یک بیانیه در مخالفت با تحریم‌ها صادر نکرد، اما کافی است اقدامی ضدامنیتی در منطقه‌ای از کشور روی دهد تا سر و کله افراطی‌ها برای انجام اقدامات شیطنت‌آمیز و دمیدن بر آتش پیدا شود.

🔸ردپای اصلاح‌طلبان در خوزستان، سیستان و بلوچستان؛ چند اعتراض کارگری و نیز فشار به کانون وکلا و سازمان نظام پزشکی نشان می‌دهد؛ برخی تمایل دارند، وضعیت کشور در آستانه انتقال قدرت امنیتی شود. مدتی قبل سعید حجاریان گفته بود که اگر دولت متمایل به اصلاح‌طلبان از صندوق خارج نشود، مردم در شهرهای مرزی مسلح می‌شوند؛ تحرکات گروه تروریستی الاحوازیه و بیانیه خاتمی را باید در امتداد آن دستورالعمل دید./ گزیده‌ای از یادداشت مشرق

jfrn.ir جبهه فرهنگی راویان نور

فعلا کسی دوسش نداشته ?

دیدگاهتان را بنویسید