🔴 باید قوی شویم

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

 

🔹وقتی از اقدام خارق العاده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اعزام ناوگروه مکران به بندر سن پترزبورگ روسیه آن هم پس از هزاران کیلومتر پیمایش دریایی و دورزدن قاره آفریقا و عبور از اقیانوس اطلس که در تاریخ کشورمان بی سابقه است سخن می گوییم ، بلافاصله عده ای معلوم الحال مایوس با خلط مبحث و سفسطه ای تکراری می گویند: “چرا به جای رفع مشکلات اقتصادی و مبارزه با محرومیت در نقاط مختلفی مثل #خوزستان ، بودجه ها را صرف مسائل نظامی می کنید”؟!!

شرط لازم و واجب برای پیشرفت کشور ، داشتن قدرت کافی برای دفاع از منافع ملی کشورمان در اقصی نقاط دنیاست شبیه ماجرای آزادسازی نفتکش ایرانی از چنگال انگلیس و یا ارسال مقتدرانه نفتکش های حامل بنزین به ونزوئلا و دریافت مبلغ معامله بصورت شمش طلا.

این وظیفه بر عهده نیروهای مسلح خدوم و کم ادعای وطن گذاشته شده است که اتفاقا با بودجه نظامی بسیار محدود کشورمان (حتی بسیار کمتر از کشورهای کوچک همسایه) به خوبیِ هرچه تمام تر از این مسئولیت سربلند بیرون آمده اند و قدرتمند شده اند .

🔺مشکل کار در قدرت نظامی و نیروهای مسلح نیست. مشکل اینجاست که برخی مسئولین مملکت هم باید مثل این نیروهای مخلص ، به وظایفشان در رفع مشکلات اقتصادی و رفاهی و قدرتمند شدن در عرصه های مختلف عمل می کردند که نکردند …

jfrn.ir جبهه فرهنگی راویان نور
1

2

فعلا کسی دوسش نداشته ?

دیدگاهتان را بنویسید